Ana içeriğe atla
Görsel
PangeaKolektif Fribourg Piknik etkinliği
16 Haziran 2024
     
11:00
     
“Ecole publique de la Neuveville” yanındaki yeşil alan

PangeaKolektif Fribourg Pikniği

Fribourg ve çevresindeyseniz, piknik sepetlerinizi hazırlamaya başlayın!

16 Haziran’da “Ecole publique de la Neuveville” yanındaki yeşil alanda piknik yapmak için bir araya geliyoruz. Saat 11:00'de buluşarak müzik, oyunlar, etkinlikler ve sohbetler eşliğinde keyifli bir gün geçireceğiz.

Tabii ki siz de pikniğimize davetlisiniz! Katılmayı planlıyorsanız, lütfen bize sosyal medya hesaplarımız ya da sitedeki iletişim formu üzerinden ulaşarak haber verin. Hazırlıklarımız açısından katılımcı sayısını önceden belirlemek bizim için çok önemli.

Ayrıca her ne kadar temel hazırlıkları biz yapacak olsak da, özellikle evlerden gelecek olan katılımcılardan yanlarında getirebilecekleri malzemeleri de getirmelerini rica ediyoruz.

Fribourg Piknik Alanı Ulaşım Bilgileri:

Otobüs ile: Fribourg Garı’ndan 4 numaralı otobüse binebilirsiniz. Neuveville/Court-Ch. durağında indikten sonra sadece 1 dakikalık bir yürüyüş ile alana ulaşabilirsiniz. Otobüs saatlerini SBB’nin uygulamasından kontrol etmeyi unutmayın.

Yürüyerek: Google Haritalar’a “Ecole publique de la Neuveville” yazarak çıkan tarifi takip edebilirsiniz. Ayrıca, yukarıda sizin için yürüyerek izlenecek yolun görselini de ekledik. İnternet sıkıntınız varsa, ekran görüntüsünü alarak izleyeceğiniz yolu kontrol edebilirsiniz.

*Ek Bilgi: Google Haritalar’ı çevrimdışı olarak kullanabileceğinizi biliyor muydunuz? Telefonunuzda Google Maps uygulamasını açarak haritalarım kısmına girin ve yeni harita seçeneğini seçin. Ardından istediğiniz bölgeyi işaretleyerek indirilmesini bekleyin.

PangeaKolektif Fribourg Pikniği
PangeaKolektif Fribourg Pikniği detaylar
PangeaKolektif Fribourg Pikniği konum bilgisi
PangeaKolektif Fribourg Pikniği otobüs ile yol tarifi
PangeaKolektif Fribourg Pikniği yürüyerek yol tarifi