Ana içeriğe atla
Görsel
kursun duyuru afişi
01 Şubat 2024
           
Zoom

Yeni Başlayanlar için Fransızca Kursumuzun 2. Sınıfı(online) Açılıyor

2,5 yıldır yürüttüğümüz Fransızca kurslarımızla İsviçre'de yaşayan yetişkin göçmenlerin Fransızca dilini öğrenmelerine ve sosyal, politik yaşama dahil olmalarına katkı sunmayı amaçlıyoruz.

 

Yeni başlayanlara yönelik Nisan 2023'te açtığımız kursumuz devam ederken gelen yoğun talep üzerine 2. sınıfımızı da açıyoruz. Bu kursumuzda; Türkçe karşılaştırmalı açıklamalarımızla öğrenmeyi kolaylaştırmak hedeflenirken çok çeşitli etkinliklerimizle ve anadili fransızca olan gönüllülerimizle fransızca pratiği yapma ve sosyal yaşama dahil olma olanağı bulabileceksiniz.

 

Projemizin detaylarına sitemizde projeler bölümünde yer alan Yeni Başlayanlar için Fransızca Kursu Projesi anlatımından ulaşabilirsiniz.

 

Kurs günleri katılımcılarla birlikte kararlaştırılacaktır.

 

Kursa kayıt başvuruları için son gün 1 Şubat 2024'dir.  Kayıt süresi dolduktan sonra başka başvuru alınmayacağından son kayıt tarihinden önce bizimle iletişime geçin.

Kursumuz ücretsizdir.

 

İlk tanışma, kurs sunumu ve günlerinin birlikte belirlenmesi için tarihini kayıt yaptıranlarla belirleyeceğimiz bir toplantı yapacağız. 

 

Toplantı linki kayıt olanlara toplantı günü verilecektir. 

 

Detaylar ve kayıt için bize  kursu eğitmeni arkadaşımızın +33 7 88 93 72 90 telefon numarasından ya da [email protected] kurumsal mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.